SAMAN ALTINDAN ÜLKE YÜRÜTENLER (Köşe Yazısı)


SAMAN ALTINDAN ÜLKE YÜRÜTENLER (Köşe Yazısı)
Dünyada eşi benzeri görülmemiş bir siyasi mühendislik dehasıyla Osmanlı bakiyesi bir milleti Batı kültürüne angaje etmeye çalışanlar, emellerine ulaşmak için varını yoğunu seferber etmiş, kısmen de başarılı olmuşlar.
İçimizde yaşayan insanların haline bakınca bu durum daha net anlaşılıyor.
Osmanlının izleri silinsin de, geride neyin kaldığının bir önemi yok mantığı ile çalışan bu zihniyet, Osmanlı’nın izlerini silebilmek için şeytan dâhil herkesle işbirliği yapmıştır.
İçinden geçtiğimiz sürece bakılırsa, o zihniyetin bakiyesi görünümünde olan siyasi partiler, dernekler, sivil toplum kuruluşları ve medya tersine dönen rüzgârın önünde durup göğüslerini siper ediyorlar.
Yeniden büyük Türkiye’nin kurulmasını, Osmanlı yolunda ilerlemesini hazmedemeyen bu sinsi çakallar, ülkemizi tüm dünyaya rezil etme noktasında birleşmiş ve akla hayale gelmeyecek projelerle saman altından ülke yürütmeye and içmişlerdir.
İşin en tuhaf yanı da, ülkesini seven, vatana millete hizmet etme konusunda elinden geleni yapacağına inandığımız kitleleri de, müthiş bir algı operasyonu ile peşlerinden sürükleyebilmişlerdir.
Bu ülkede Yeniden Büyük Türkiye’yi kurmaya çalışırken gecesini gündüzüne katan bir hükümet varken, o hükümete çelme takılmasına sevinecek en fazla, taş çatlasa yüzde otuzluk bir kesim vardır.
Kalan yüzde yetmişlik kesimin, kerhen de olsa, bazı şerhleri de olsa bu hükümete destek vermemesi için ellerinde hiçbir gerekçeleri yoktur, olmamalıdır.
O yüzde yetmişlik kesimin içindeki insanlar, 90 senede yapılamayanlar son on yılda yapıldıysa, o 90 senede bu ülkenin kaynaklarının, paralarının çarçur edildiğini biliyorlar.
Bu hükümete karşı olmak, muhalif olmak ayrı bir şeydir, bu hükümetin yıkılması durumunda neler olabileceği öngörüsünde bulunamamak ayrı bir şeydir.
Tüm şer güçlerinin bir araya gelmesiyle oluşturulan blok içerisinde bulunmak, onların değirmenine su taşmaktır, hamallıktır.
Ak Parti zayıflayınca yerine kim geçerse geçsin diyenlerin kimliğine bakın, her biri Osmanlı karşıtı birer Yahudi uşağıdır.
Bu ülke için çivi bile çakmayanların cilalanıp, parlatılıp sahaya sürülmesinden anlaşılıyor ki, bizim millet olarak birbirimize kenetlenmemiz elzemdir.
Dünya yıkılsa bir araya gelmeyecek diye düşündüğümüz, daha düne kadar başörtülü cemaatçilere fahişe diyen CHP ile Cemaat ittifak yapıyor ve İsrail’in ekmeğine yağ sürüyorlarsa oturup yeniden düşünmenin vakti gelmiş, geçiyor demektir.
https://twitter.com/saskinkelimeler
https://www.facebook.com/cayvarmi
 

Facebook yorumları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir