saadet
 
 
SAADET PARTİLİ PARALEL MÜCAHİTLER
Türkiye’nin dört bir yanında canıyla, malıyla mücadele veren,
Gözünü daldan budaktan sakınmayan,
Cihad şuuruyla çalışan,
Körpe gençlerimizi, geceleri elektrik direklerine vinçlerle çıkartıp parti bayrakları astıran,
Cemaatle, paralelcilerle hiçbir sorunu olmadığını STV ekranlarında halkımıza duyuran,
Halk TV gibi ülkemizin gözbebeği ulusalcı Kemalist televizyonlarda boy gösterip, “gemicik” vurgusu yapan,
Yıllardır Tayyip Erdoğan’ın cemaatle olan kankalığına, onlarla yaptığı işbirliğine dikkat çekip Ak Parti saflarından kendi saflarına seçmen çekme gayreti güden,
Rahmetli Erbakan hocamıza ihanet etti diyerek Başbakana ağza alınmayacak hakaretleri yapan,
Milli Görüş gömleğini çıkardın şimdi ne gömleği giydin diyerek aşağılamaya çalışan,
Her ilde, her ilçede, her beldede Ak Parti oylarını bölme pahasına, kazanamayacağını bile bile en iddialı adayları gösterip, bizde varız! Diyen,
Milli Görüş davasına ihanet eden Milli Görüşün hiçbir felsefesini hayata geçirmeyen Ak Parti’ye gününü göstermeye çalışan,
BOP Eşbaşkanlığı yaptığını deklare edip zinayı suç olmaktan çıkardığını iddia ettiği Başbakana her platformda salvolar savuran SAADET partili kardeşlerim;
Konya’da seçimi kazanırsanız ne olacak?
Konya’ya deniz mi getireceksiniz?
Tahir Akyürek projelerini anlatırken dinleyen, taraflı tarafsız herkesin ayakta alkışladığı bir 10 yıldan bahsetti ve bahsetmekle kalmadı, gözler önüne serdi, başlayıp da geciktirdiklerini de dile getirdi.
Neler yapacaklarını da anlattı. Ki öyle böyle değil, dünya çapında belediyecilik nasıl yapılır, nasıl örnek şehir olunur hepsini tek tek izah etti.
Her ne kadar Konya şehir merkezinin trafik sorununu çözme yolunda ciddi bir proje sunmamış olsa da, genel anlamda, yeşil alan çalışmalarından tutun da, kültürel anlamda, yapılan ve yapımı devam eden projeleri göz kamaştırdı.
Şimdi soruyorum Saadet Partili kardeşime:
Ak Parti oy kaybederse elinize ne geçecek? Hangi projelerinizi hayata geçirmek istiyorsunuz da Ak Partili belediyeler bunları yapmıyor?
Alt-üst geçitleri altından mı yapacaksınız? Çeşmelerden su yerine zemzem mi akıtacaksınız?
Hızlı trenleri uçarak mı götüreceksiniz şehirlerarasında?
Trafikte sorun yaşanmaması için tüm yolları yerin altına mı indireceksiniz?
Ak Parti’ye karşı, çıkardığınız adayların alacağı oya, CHP-MHP-BDP ve Cemaatten başka İsrail, ABD, Avrupa ve tüm din düşmanı ve vatan hainleri sevinecek.
Bunları bildiğiniz halde, kazanamayacağınızı da adınız gibi bildiğiniz halde, asıl amacınızın ne olduğunu kime nasıl izah ediyorsunuz?
Ak Parti yıkılırsa, başörtüsünün yasaklanacağını, okullarda din dersinin, Kur’an-ı Kerimin, Siyer’in kaldırılacağını, Kur’an Kurslarının yasaklanacağını, İlahiyat mezunlarının öğretmen olamayacağını, vakıfların kapılarına kilit vurulacağını, Erbakan hocaya bile, “burnu sürtülsün” diyecek kadar ileri giden Cemaat liderinin de ülkemizi İsrail’e peşkeş çekeceğini gayet iyi biliyorsunuz!
Yeryüzündeki tüm Müslümanların sahipsiz, öksüz kalacağını da biliyorsunuz.
Bu kadar ağır vebalin savunması; cemaatle Tayyip yıllardır işbirliği içindeydi, oh olsun mu olacak ve bu cümlenin sizi temize çıkaracağını mı zannediyorsunuz?
Ak Parti giderse, sadece hayata geçireceği projelerde çalışacak olan amele kardeşlerimizin işsiz ve çocuklarının aç kalması bile sizi tarihin en kirli sayfalarına gömmeye yeter!
Aklınızı başınıza alın, zaman kardeşlik zamanı. İntikam almak ve intikam hevesiyle hareket etmek bir Müslümana yakışmaz!
Alnınız secdeden kalkmasa bile, bu ülkeye en az Cemaat liderinin ettiği kötülük kadar kötülük etmiş olursunuz.
Sayın Mustafa Özkafa ve diğer Saadet Partili tüm il, ilçe belediye başkan adayları;
Yapılan ihanete dolaylı yollardan ne kadar destek verdiğinizin farkında mısınız?
mustafasus@hotmail.com
www.mustafasus.com

Facebook yorumları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir