CÜMBÜR ‘CEMAAT’ TEMİZLİK OPERASYONU


 
yeni-safak-gazetesi_69449
 
CÜMBÜR ‘CEMAAT’ TEMİZLİK OPERASYONU
Ülkemizde son günlerde herkesin hayretle ve şaşkınlıkla izlediği güzel şeyler oluyor.
Millet olarak bünyemiz alışık olmadığından, nazar olur diye de korkmuyor değiliz.
Hatırlatmakta herhangi bir fayda olduğunu sanmıyorum. Olandan bitenden herkes haberdar.
İlkokul çocuklarına bile, cemaatle namaz kılmanın fazileti nedir? Diye soranlara, ‘cemaatin’ zaten başlı başına bir fazilet abidesi olduğundan söz ediyor çocuklarımız.
Cemaatle namaz kılmanın fazileti demişken, biliyorsunuzdur 27 kat daha büyük sevabı vardır. İşte bundan olsa gerek, cemaat ile birlikte hareket etmenin faydasına inanan insanlar, 27 kat daha büyük sevap alma adına, ülkemizdeki pislikleri temizlemeye ant içmişlerdir.
Güzel şeylerden kastım bu.
Hiç önemli değil cemaatle kimlerin birlikte olduğu.
Yeter ki ülkemizde hırsız kalmasın, yolsuz kalmasın. Tüyü bitmedik yetimin hakkını birileri iç etmesin.
Sağolsunlar, varolsunlar.
Ülkemiz 10 yıldır ekonomik krizin pençesinde boğuşurken, birileri ayakkabı kutularında paraları cebine indirirken dağıttığı adaletle tüm dünyaya Türkiye ısıttıran savcılarımız boş duracak değil…
Bakın nasıl da temizleniyor bağırsakları güzel ülkemin.
Kim razı olabilir ki o kadar çalınan paraya? Hayır, vatansever olmayı, yetim hakkını yiyene göz yummayı bırak, insan hasetliğinden bile çalınmasını istemez.
Güzeller güzeli, cemaatimiz, cemaatimizin içinden yetişmiş piri fani, nur yüzlü, dilinden tatlı sözden başka bir şey düşmeyen, Koç grubunun bile soruşturma dosyasını rafa kaldıracak kadar naif, Oslo’da teröristlerle görüşme yapan Hakan Fidan’a kelepçe takmayı düşünecek kadar gözü kara, Kanalistanbul, Havalimanı, Boğaz köprüsü gibi inşaatı yeni başlayan projelerin, proje yürütenlerine tutuklama emri verecek kadar da vatansever bir savcımız var. Zira o projeleri hükümet kendi yandaşlarına yaptırıyor, bunu bilmeyen mi var?
Ülkemiz çok zor bir dönemden geçiyor, geçerken de bizim içimizdeki pisliklerin etrafa yaydığı kokudan rahatsız olan ve tertemiz bir Türkiye için kolları sıvayan ve 27 kat daha fazla sevabı görünce hemen cemaatle birlikte hareket eden, Alman’larımız, İsrail’imiz, Amerika’mız kolları sıvamış, tüm imkânları seferber etmesi için de, Mısır’daki Sisi’ye maddi destek veren Suudilerimiz, bizim ülkemizde de, temizlik operasyonu için desteğini bizlerden esirgememişlerdir.
Yabancı deriz, düşman deriz, dostu yoktur Türk’ün Türk’ten başka deriz de, hepsi palavra, tüm düşman bellediğimiz ülkeler, cemaatle birlikte olup, temiz Türkiye kampanyasına destek olmaktadır.
Nur yüzlü top sakallı yazarlarımız, zaman zaman çelişkiye düşseler de, ışın kılıçlarıyla Samanyolundan geçerek, Mehtaba da bir selam çakarak, gün Bugün deyip, ülkemizi milyarlarca dolar zarara uğratma pahasına, temiz Türkiye kampanyasına başlamışlar, bizler gibi saf, cahil, ahmak insanların da acilen destek olmasını istemektedirler.
Hem öyle beleşten destek değil, cemaatle birlikte hareket edersek, 27 kat daha fazla ihanet günahı, pardon cemaat sevabı kazanacağız!
Destek, fakir Müslümanlardan, ülkeye ihanet, üst yapılanmalardan…
mustafasus@hotmail.com
www.mustafasus.com
 

Facebook yorumları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir